Transport międzynarodowy w firmie Stan-Trans. Co sprawia, że klienci zostają z nami na lata?

Wiele firm, dla których organizujemy transport krajowy lub transport międzynarodowy, współpracuje z nami od lat. Dlaczego tak się dzieje? Zapytaliśmy o to naszych partnerów.

Jednym z naszych wieloletnich kontrahentów jest firma K-FLEX Polska Sp. z o.o.

K-FLEX POLSKA jest częścią grupy L`ISOLANTE K-FLEX, lidera na światowym rynku w produkcji materiałów ze spienionego kauczuku do izolacji termicznej i akustycznej. Firma L’ISOLANTE K-FLEX została założona w 1989r. w Roncello (okolice Mediolanu) przez Amedeo Spinelliego – dzięki jego wcześniejszemu i ugruntowanemu doświadczeniu zdobytemu w sektorze przetwórstwa gumy.  Przez kolejne lata firma rozwijała się dynamicznie w Europie, jak również na innych kontynentach, otwierając kolejne zakłady (w Chinach, Turcji, Stanach Zjednoczonych, Indiach, Malezji).

W 2010 roku firma rozpoczęła swoją działalność produkcyjną również w Polsce i od tamtej pory również w naszym kraju prężnie się rozwija, rozbudowując zakład w miejscowości Wielenin Kolonia w okolicach Uniejowa.

Pierwsze zlecenia dla K-FLEX Polska zaczęliśmy realizować już w 2013 roku. Początkowo nie było ich wiele, jednak w miarę upływu czasu, dzięki dużej dostępności naszych pojazdów oraz ogromnemu zaangażowaniu, wykonywaliśmy coraz więcej transportów.

Na pytanie dlaczego firma K-FLEX współpracuje właśnie z nami, otrzymaliśmy następująca odpowiedź:

Zorganizujemy dowolny

transport w 45 minut

lub krócej

Nasz pracownik szybko przygotuje konkretną propozycję, a po jej akceptacji osobiście dopilnuje, by nic nie przeszkodziło w dostawie na umówiony czas.

Nagłe zlecenia nas nie zaskakują, bo jesteśmy dobrze przygotowani.

 

„Przez te kilka lat Stan Trans stal się jednym z kluczowych kooperantów w zakresie transportu drogowego po Europie. Zawsze elastyczni i bardzo solidni, reagowali na nasze stale rosnące potrzeby. Nigdy nie pozostawili nas bez rozwiązania w trudnej sytuacji, zawsze wywiązywali się z podjętych zobowiązań. Możemy polegać na nich jak na Zawiszy.”

Takie opinie naszych klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że wiemy dlaczego zajmujemy się transportem i, że robimy dobrą robotę. To nam dodaje skrzydeł i energii do dalszego działania.

Chcesz zostać jednym z naszych zadowolonych klientów? Nic prostszego!

Zadzwoń na +48 501 955 766 lub napisz na l.hajduk@stantrans.com.pl

Więcej o naszych usługach na: https://www.stan-trans.com.pl/uslugi/

Sprawdź

pozostałe wpisy

drogowy transport towarów z Francji Transport na trasie Francja-Polska ‒ najważniejsze informacje

Francja, jako jeden z krajów Unii Europejskiej, wciąż znajduje się w czołówce destynacji, z którymi Polska prowadzi ożywioną relację transportową. Statystyki z rynku gospodarczego pokazują, że Francja jest naszym ważnym […]

23/04/2024 - StanTrans_Admin

Jakie są kluczowe zalety współpracy z profesjonalnym spedytorem w zakresie dostaw międzynarodowych?

W dzisiejszym, globalnym świecie, gdzie granice handlowe są coraz bardziej otwarte, transport międzynarodowy stał się niezwykle istotną gałęzią gospodarek wielu krajów. Firmy z różnych obszarów szukają sposobów na optymalizację swoich […]

09/04/2024 - StanTrans_Admin

spedycja niemiecka - co warto wiedzieć? Co warto wiedzieć o transporcie towarów z i do Niemiec?

Niemcy, jako jedna z największych gospodarek w Europie i główny partner handlowy Polski, odgrywają kluczową rolę w międzynarodowym obrocie towarowym. Transport towarów z i do Niemiec jest więc niezwykle ważny […]

28/03/2024 - StanTrans_Admin

Czym różni się firma transportowa od firmy spedycyjnej?

Transport i spedycja to dwa pojęcia, które bardzo często są używane zamiennie, jednak nie jest to właściwe podejście. W rzeczywistości oznaczają one dwie różne dziedziny, które mimo branżowego podobieństwa mają […]

22/02/2024 - StanTrans_Admin