Transport międzynarodowy w firmie Stan-Trans. Co sprawia, że klienci zostają z nami na lata?

Wiele firm, dla których organizujemy transport krajowy lub transport międzynarodowy, współpracuje z nami od lat. Dlaczego tak się dzieje? Zapytaliśmy o to naszych partnerów.

Jednym z naszych wieloletnich kontrahentów jest firma K-FLEX Polska Sp. z o.o.

K-FLEX POLSKA jest częścią grupy L`ISOLANTE K-FLEX, lidera na światowym rynku w produkcji materiałów ze spienionego kauczuku do izolacji termicznej i akustycznej. Firma L’ISOLANTE K-FLEX została założona w 1989r. w Roncello (okolice Mediolanu) przez Amedeo Spinelliego – dzięki jego wcześniejszemu i ugruntowanemu doświadczeniu zdobytemu w sektorze przetwórstwa gumy.  Przez kolejne lata firma rozwijała się dynamicznie w Europie, jak również na innych kontynentach, otwierając kolejne zakłady (w Chinach, Turcji, Stanach Zjednoczonych, Indiach, Malezji).

W 2010 roku firma rozpoczęła swoją działalność produkcyjną również w Polsce i od tamtej pory również w naszym kraju prężnie się rozwija, rozbudowując zakład w miejscowości Wielenin Kolonia w okolicach Uniejowa.

Pierwsze zlecenia dla K-FLEX Polska zaczęliśmy realizować już w 2013 roku. Początkowo nie było ich wiele, jednak w miarę upływu czasu, dzięki dużej dostępności naszych pojazdów oraz ogromnemu zaangażowaniu, wykonywaliśmy coraz więcej transportów.

Na pytanie dlaczego firma K-FLEX współpracuje właśnie z nami, otrzymaliśmy następująca odpowiedź:

 

„Przez te kilka lat Stan Trans stal się jednym z kluczowych kooperantów w zakresie transportu drogowego po Europie. Zawsze elastyczni i bardzo solidni, reagowali na nasze stale rosnące potrzeby. Nigdy nie pozostawili nas bez rozwiązania w trudnej sytuacji, zawsze wywiązywali się z podjętych zobowiązań. Możemy polegać na nich jak na Zawiszy.”

Takie opinie naszych klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że wiemy dlaczego zajmujemy się transportem i, że robimy dobrą robotę. To nam dodaje skrzydeł i energii do dalszego działania.

Chcesz zostać jednym z naszych zadowolonych klientów? Nic prostszego!

Zadzwoń na +48 501 955 766 lub napisz na l.hajduk@stantrans.com.pl

Więcej o naszych usługach na: https://www.stan-trans.com.pl/uslugi/

Sprawdź

pozostałe wpisy

Jak wybrać przewoźnika w transporcie drogowym towarów?

Patrząc na to, jak wygląda sytuacja na rynku transportu, zapewne większość zleceniodawców zakrzyknie, że najważniejsza jest stawka. Oczywiście, stawka jest jak najbardziej istotna. To od niej zależy rentowność sprzedanych produktów. […]

05/12/2023 - admin

Zwolnienie odpowiedzialności przewoźnika przy niedostatecznym opakowaniu towaru

Czy przewoźnik ponosi odpowiedzialność za to, co się dzieje z powierzonym mu towarem? Jak najbardziej. Prawo przewozowe jasno określa, że przewoźnik jest odpowiedzialny zarówno za ubytek, utratę, jak i uszkodzenie […]

29/11/2023 - admin

kiedy mówimy o transporcie międzynarodowym? Kiedy mówimy o transporcie międzynarodowym?

Dla przeciętnego Polaka przewóz towarów za granicę naszego kraju będzie usługą międzynarodową. Jednak przedsiębiorca zajmujący się organizowaniem transportów drogowych musi jednak posługiwać się bardziej szczegółowymi przepisami, według których nie każdy […]

27/11/2023 - StanTrans_Admin

Czy kierowca może załadować/rozładować towar?

W naszej branży bardzo często spotykamy się z praktyką proszenia kierowcy o pomoc przy rozładunku lub o samodzielny rozładunek, bez wcześniejszego ustalenia z przewoźnikiem, że taka sytuacja będzie miała miejsce. […]

02/10/2023 - StanTrans_Admin