Transport międzynarodowy w firmie Stan-Trans. Co sprawia, że klienci zostają z nami na lata?

no responses

Wiele firm, dla których organizujemy transport krajowy lub transport międzynarodowy, współpracuje z nami od lat. Dlaczego tak się dzieje? Zapytaliśmy o to naszych partnerów.

 

Jednym z naszych wieloletnich kontrahentów jest firma K-FLEX Polska Sp. z o.o.

 

K-FLEX POLSKA jest częścią grupy L`ISOLANTE K-FLEX, lidera na światowym rynku w produkcji materiałów ze spienionego kauczuku do izolacji termicznej i akustycznej. Firma L’ISOLANTE K-FLEX została założona w 1989r. w Roncello (okolice Mediolanu) przez Amedeo Spinelliego – dzięki jego wcześniejszemu i ugruntowanemu doświadczeniu zdobytemu w sektorze przetwórstwa gumy.  Przez kolejne lata firma rozwijała się dynamicznie w Europie, jak również na innych kontynentach, otwierając kolejne zakłady (w Chinach, Turcji, Stanach Zjednoczonych, Indiach, Malezji).

 

W 2010 roku firma rozpoczęła swoją działalność produkcyjną również w Polsce i od tamtej pory również w naszym kraju prężnie się rozwija, rozbudowując zakład w miejscowości Wielenin Kolonia w okolicach Uniejowa.

 

Pierwsze zlecenia dla K-FLEX Polska zaczęliśmy realizować już w 2013 roku. Początkowo nie było ich wiele, jednak w miarę upływu czasu, dzięki dużej dostępności naszych pojazdów oraz ogromnemu zaangażowaniu, wykonywaliśmy coraz więcej transportów.

 

Na pytanie dlaczego firma K-FLEX współpracuje właśnie z nami, otrzymaliśmy następująca odpowiedź:

 

„Przez te kilka lat Stan Trans stal się jednym z kluczowych kooperantów w zakresie transportu drogowego po Europie. Zawsze elastyczni i bardzo solidni, reagowali na nasze stale rosnące potrzeby. Nigdy nie pozostawili nas bez rozwiązania w trudnej sytuacji, zawsze wywiązywali się z podjętych zobowiązań. Możemy polegać na nich jak na Zawiszy.”

 

Takie opinie naszych klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że wiemy dlaczego zajmujemy się transportem i, że robimy dobrą robotę. To nam dodaje skrzydeł i energii do dalszego działania.

 

Chcesz zostać jednym z naszych zadowolonych klientów? Nic prostszego!

Zadzwoń na +48 501 955 766 lub napisz na l.hajduk@stantrans.com.pl

Więcej o naszych usługach na: https://www.stan-trans.com.pl/oferta/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

avatar

Zapytaj lub zamów on-line


Klienci o nas


  • Firma Stan-Trans Oddział w Łodzi od wielu lat realizuje zamówienia naszej firmy w zakresie transportu Niemcy-Polska. Nasza współpraca układa się bardzo pomyślnie. Głównymi atutami firmy są terminowe doręczenia powierzonych ładunków, kompetentna obsługa i rzetelna informacja na każdym etapie realizacji zlecenia. Nie odnotowaliśmy problemów z dostarczaniem ładunków. Firma Stan-Trans zapewnia fachową obsługę od momentu przyjęcia zlecenia, aż do chwili dostarczenia ładunku. Dzięki naszej współpracy jesteśmy spokojni o terminowy i bezpieczny transport. Według naszej opinii firma Stan-Trans jest partnerem godnym zaufania.

  • Z firmą transportową Stan-Trans współpracujemy już ponad 8 lat i z przyjemnością informujemy, że jest to niezwykle profesjonalny i zaangażowany kooperant, na którego możemy zawsze liczyć. Nasza współpraca dotyczy organizacji transportu materiałów budowlanych oraz domów modułowych. Od początku współpracy został nam przypisany opiekun, który szybko i profesjonalnie reaguje na każde zapytanie dotyczące spedycji krajowej i międzynarodowej.

  • Oferty, które otrzymujemy są kompleksowe i atrakcyjne finansowo. Bardzo ważnym aspektem naszej współpracy jest także elastyczność firmy Stan-Trans w zakresie terminów. Zarówno koordynatorzy jak i kierowcy są bardzo pomocni w całym procesie organizacji transportu, co sprawia, że współpraca z firmą Stan-Trans przebiega bez najmniejszego problemu i w miłej atmosferze. Z całą pewnością będziemy kontynuować podjętą współpracę i z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Stan-Trans jako profesjonalnego, skutecznego i wyjątkowo zaangażowanego partnera.

  • Terminowość, fachowość, a przede wszystkim bezpieczeństwo to zalety z jakimi mamy do czynienia w codziennej współpracy . Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza, którą cechuje zaangażowanie we współpracę oraz staranność zawodowa pozwala nam na podejmowanie się trudnych wyzwań w zakresie realizacji transportów intermodalnych. Pro aktywne podchodzenie do mogących pojawić się problemów to gwarancja na jaką możecie Państwo liczyć podejmując współpracę z firmą STAN-TRANS. Możemy polecić firmę STAN-TRANS jako dobrego i wiarygodnego partnera oferującego wysoki poziom usług.

  • Komunikacja między naszymi firmami przebiega bez zarzutów. Reakcja na nasze zapytania jest natychmiastowa, a firma Stan-Trans dostosowuje się od krótkich terminów zleceń, którymi nie mogą sprostać inne firmy. Firmę Stan-Trans wyróżnia także miła i życzliwa obsługa, kierowcy są często chwaleni przez naszych klientów. Doświadczenie i wysoki poziom umiejętności prezentowanych przez pracowników Stan-Trans pozwala nam z całkowitym przekonaniem polecić tę firmę.

  • Pracowników firmy Stan-Trans cechuje wysoki stopień profesjonalizmu. Jako klient i potencjalny zleceniodawca zleceń przewozu, otrzymujemy bardzo szybko stawki frachtowe potrzebne do kalkulacji cenowych. Oferty cenowe przygotowywane są niezwykle starannie. Pracownicy firmy Stan-Trans zawsze starają się znaleźć odpowiedni samochód na intersującej nas trasie przewozu; zawsze służą radą, pomocą i dobrym rozwiązaniem.

  • Przebieg każdego zlecenia przewozu jest monitorowany aż do samego miejsca rozładunku. Jest to bardzo komfortowa sytuacja dla każdego klienta. Na każde zapytanie o stawkę frachtową lub dostępność auta kończy się wysyłaniem przez nas zlecenia przewozu. Cieszę się, że mamy możliwość współpracy z Osobami, które cechuje wysoka kultura osobista, profesjonalizm, otwarcie na potrzeby klienta i uczciwość.

  • Firmę Stan-Trans Wojciech Staniek charakteryzuje solidność i terminowość realizacji powierzonych zleceń transportowych, jak również wysoki poziom organizacyjny i doskonały kontakt z klientem dzięki czemu świadczone usługi są na wysokim poziomie.
    Z pełną odpowiedzialnością i bez zastrzeżeń możemy polecić firmę Stan-Trans Wojciech Staniek jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług transportowych. Od momentu nawiązania współpracy zlecenia były realizowane sprawnie i solidnie. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania