Transport międzynarodowy w firmie Stan-Trans. Co sprawia, że klienci zostają z nami na lata?

Wiele firm, dla których organizujemy transport krajowy lub transport międzynarodowy, współpracuje z nami od lat. Dlaczego tak się dzieje? Zapytaliśmy o to naszych partnerów.

 

Jednym z naszych wieloletnich kontrahentów jest firma K-FLEX Polska Sp. z o.o.

 

K-FLEX POLSKA jest częścią grupy L`ISOLANTE K-FLEX, lidera na światowym rynku w produkcji materiałów ze spienionego kauczuku do izolacji termicznej i akustycznej. Firma L’ISOLANTE K-FLEX została założona w 1989r. w Roncello (okolice Mediolanu) przez Amedeo Spinelliego – dzięki jego wcześniejszemu i ugruntowanemu doświadczeniu zdobytemu w sektorze przetwórstwa gumy.  Przez kolejne lata firma rozwijała się dynamicznie w Europie, jak również na innych kontynentach, otwierając kolejne zakłady (w Chinach, Turcji, Stanach Zjednoczonych, Indiach, Malezji).

 

W 2010 roku firma rozpoczęła swoją działalność produkcyjną również w Polsce i od tamtej pory również w naszym kraju prężnie się rozwija, rozbudowując zakład w miejscowości Wielenin Kolonia w okolicach Uniejowa.

 

Pierwsze zlecenia dla K-FLEX Polska zaczęliśmy realizować już w 2013 roku. Początkowo nie było ich wiele, jednak w miarę upływu czasu, dzięki dużej dostępności naszych pojazdów oraz ogromnemu zaangażowaniu, wykonywaliśmy coraz więcej transportów.

 

Na pytanie dlaczego firma K-FLEX współpracuje właśnie z nami, otrzymaliśmy następująca odpowiedź:

 

„Przez te kilka lat Stan Trans stal się jednym z kluczowych kooperantów w zakresie transportu drogowego po Europie. Zawsze elastyczni i bardzo solidni, reagowali na nasze stale rosnące potrzeby. Nigdy nie pozostawili nas bez rozwiązania w trudnej sytuacji, zawsze wywiązywali się z podjętych zobowiązań. Możemy polegać na nich jak na Zawiszy.”

 

Takie opinie naszych klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że wiemy dlaczego zajmujemy się transportem i, że robimy dobrą robotę. To nam dodaje skrzydeł i energii do dalszego działania.

 

Chcesz zostać jednym z naszych zadowolonych klientów? Nic prostszego!

Zadzwoń na +48 501 955 766 lub napisz na l.hajduk@stantrans.com.pl

Więcej o naszych usługach na: https://www.stan-trans.com.pl/oferta/

Sprawdź

pozostałe wpisy

Ile razy płaci klient? Kruczek w prawie przewozowym Ile razy płaci klient? Kruczek w prawie przewozowym

Organizując transport sprawdzamy wiarygodność i referencje firmy, której mamy zamiar udzielić zlecenia. Część osób badanie wiarygodności zleceniobiorcy ogranicza do sprawdzenia polisy Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika (OCP). Bardziej dociekliwi proszą jeszcze przewoźnika […]

26/10/2021 - admin

Kierowco, dbaj o zdrowie!

Mam zawał! Usłyszała przez telefon żona polskiego kierowcy wracającego z trasy do kraju. I być może nie byłoby to tak przejmujące ponieważ często realizuje on transporty międzynarodowe gdyby nie fakt, […]

29/12/2020 - admin

Transport międzynarodowy w firmie Stan-Trans. Co sprawia, że klienci zostają z nami na lata?

Wiele firm, dla których organizujemy transport krajowy lub transport międzynarodowy, współpracuje z nami od lat. Dlaczego tak się dzieje? Zapytaliśmy o to naszych partnerów.   Jednym z naszych wieloletnich kontrahentów […]

08/12/2020 - admin

Przewoźnik poszukiwany

Poszukuję przewoźnika. Ta fraza przebija się ostatnio przez wszystkie fora i grupy transportowe. Ogromna liczba ładunków do przewiezienia spowodowała brak wolnych przestrzeni transportowych, a co za tym idzie rozpaczliwe poszukiwanie […]

16/11/2020 - admin

    Czy chcesz dodać załącznik?