StanTrans

Oferta
transport międzynarodowy

Jeśli poszukujesz firmy, która zorganizuje dla Ciebie międzynarodowy transport palet, międzynarodowy transport dłużycy, międzynarodowy transport mebli oraz innych rzeczy, jesteś w dobrym miejscu!

Oferujemy międzynarodowy transport towarów neutralnych
ale również transport towarów wysokowartościowych, transport żywności,
transport sprzętu AGD, transport maszyn czy transport towarów niebezpiecznych.

Transport Międzynarodowy

Proponujemy zarówno transport międzynarodowy do 3,5t jak i transport międzynarodowy powyżej 3,5t. Tansporty realizujemy na terenie całej Unii Europejskiej oraz na terenie Szwajcarii, Norwegii oraz Wielkiej Brytani.

StanTrans

Transport towarów z Niemiec 

Transport towarów do Niemiec

StanTrans

Transport towarów z Francji 

Transport towarów do Francji

StanTrans

Transport towarów z Holandii 

Transport towarów do Holandii

StanTrans

Transport towarów z Belgii 

Transport towarów do Belgii

StanTrans

Transport towarów z Czech 

Transport towarów do Czech

StanTrans

Transport towarów ze Słowacji 

Transport towarów do Słowacji

 

Międzynarodowy transport drogowy

Każdego dnia wysyłamy do różnych miejsc Europy (i nie tylko) kilkadziesiąt pojazdów. Oferujemy transport beczek, towarów wysokowartościowych, żywności, sprzętu AGD, maszyn, itd. Możemy zaproponować zarówno transport do 3,5 ton, jak i powyżej tego limitu. Liczna i zróżnicowana flota samochodów pozwala nam realizować najbardziej wymagające zlecenia. Posiadamy pojazdy typu:

  • bus
  • samochód ciężarowy
  • firanka
  • mega zestaw przestrzenny
  • platforma
  • izoterma
  • chłodnia
  • niskopodwozie.

Zgłoś nam swoje zapotrzebowanie, a zaproponujemy najkorzystniejszą dla Ciebie opcję.
Oferujemy przewóz towarów z Polski do Niemiec, Włoch, Francji, Holandii, Szwajcarii, Norwegii i Wielkiej Brytanii, a także drogowy transport międzynarodowy w Europie (w wybranym przez Ciebie kierunku). Standardowo przewozimy ładunki od 1 kg do 24 ton, ale w ofercie posiadamy także międzynarodowy transport nienormatywny – oznacza to możliwość przewiezienia nawet kilkudziesięciu ton. To jeszcze nie wszystko. Możesz zamówić u nas transport ekspresowy, który zorganizujemy dla Ciebie w 24 godziny.
Przewozimy rzeczy z punktu A do punktu B. Oferta transportu międzynarodowego drogowego nie obejmuje przeładunku.

 

Transport chłodniczy międzynarodowy

Posiadamy specjalne samochody chłodnie i izotermy do przewozu towarów wymagających utrzymania stałej, niskiej temperatury. Nasze chłodnie utrzymują ustaloną temperaturę przez cały czas podróży.
Możemy zatem przewozić wszystko, co wymaga tak specjalnych warunków transportu: świeże produkty spożywcze (np. owoce, warzywa, owoce morza, mięso, wędliny), mrożonki, alkohol, wyroby medyczne i produkty farmaceutyczne, kosmetyki, kwiaty i wiele innych. Posiadamy stosowne certyfikaty upoważniające nas do realizacji międzynarodowego transportu chłodniczego, w tym świadectwa ATP pojazdów, a nasi kierowcy dysponują wymaganymi badaniami i orzeczeniami lekarskimi. Zapraszamy do współpracy importerów i eksporterów produktów na terenie Unii Europejskiej i nie tylko.

Przewozimy ładunki od 1 kg do 24 ton.

Ponadto oferujemy międzynarodowy transport
nienormatywny, dzięki czemu możemy przewieźć
ładunki nawet do kilkudziesięciu ton.

Międzynarodowy transport rzeczy organizujemy codziennie. Kilkadziesiąt samochodów codziennie wysyłanych jest w różne miejsca Europy. Głównie Unii Europejskiej ale organizujemy również transport rzeczy do Szwajcarii, transport rzeczy do Norwegii czy transport rzeczy do Wielkiej Brytanii.
Oferujemy międzynarodowy transport cało pojazdowy oraz międzynarodowy transport częściowy. Transport ekspresowy organizujemy nawet do 24 godzin.
Transport w doładunku organizujemy do 48 godzin lub do 36 godzin. Transporty wykonywane są z punktu A do puntu B, towar nie jest przeładowywany.

załadunek do transportu międzynardowego

Transport paletowy międzynarodowy

Zajmujemy się przewozem towarów na specjalnych paletach drewnianych, w tym standardowych europalet o wymiarach 1200 x 800 x 144 mm oraz półpalet. Zorganizujemy również transport zagraniczny palet o niestandardowych wymiarach, efektywnie rozmieszczając je na samochodach, którymi dysponujemy. To wygodna i bezpieczna forma transportu, ciesząca się dużą popularnością wśród naszych klientów. Troszczymy się o odpowiednie zabezpieczenie palet, biorąc pod uwagę siły działające na pojazd w czasie wielogodzinnej podróży. Gwarantujemy bezpieczeństwo i terminowość transportu. Obsługujemy klientów prywatnych oraz firmy, dlatego wszystkich zainteresowanych zamówieniem międzynarodowej usługi transportowej na paletach zapraszamy do kontaktu.

 

Transport ponadgabarytowy międzynarodowy

Szczególnym wyzwaniem są zlecenia przewiezienia towarów wielkogabarytowych, czyli takich, które swoimi rozmiarami lub wagą przekraczają dopuszczalne normy, na przykład te określone w Prawie o ruchu drogowym. Mowa między innymi o maszynach, elementach konstrukcyjnych, dźwigach czy dużych pojazdach. Co w sytuacji, gdy masz do przewiezienia takie towary? Spokojnie, staniemy na wysokości zadania. Mamy doświadczenie i odpowiednie zaplecze techniczne, by rozwiązać ten problem. Wiemy, jak uzyskać stosowne zezwolenia, dzięki którym zgodnie z prawem możemy zrealizować niemal każde zlecenie na międzynarodowy transport ponadgabarytowy. Bierzemy na siebie cały proces logistyczny związany z takim transportem. Od momentu przekazania nam zlecenia o nic nie musisz się martwić.

 

Spedycja międzynarodowa

Organizacja translokacji ładunku to dla nas nie tylko codzienna praca, ale misja, którą każdego dnia podejmujemy na nowo w trosce o zadowolenie naszych klientów. Najlepsza spedycja międzynarodowa to taka, która gwarantuje bezpieczny przewóz towarów na czas. Stan-Trans spełnia te wymogi. Wiemy, że zależy Ci też na byciu poinformowanym o bieżącym statusie przesyłki, dlatego umożliwiamy naszym klientom śledzenie samochodów wiozących ich towary za pośrednictwem specjalnej aplikacji. Specjalizujemy się w zadaniach specjalnych. Mówią, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a szybkość reakcji na zapytanie o usługę transportową jest dla naszych klientów miłym początkiem współpracy. Już wiesz, dlaczego bez obaw możesz powierzyć nam transport międzynarodowy drogowy. Zapraszamy do kontaktu!

 

StanTrans

Bus blaszak

StanTrans

Bus z windą

StanTrans

Samochód ciężarowy

StanTrans

Chłodnia

StanTrans

Firanka

StanTrans

Zestaw przestrzenny

StanTrans

Niskopodwozie

 

Transport drogowy w Europie i nie tylko

Nasze samochody można spotkać na różnych trasach europejskich i nie tylko. Organizujemy również transport do Anglii. Jeśli importujesz towary z tego kraju lub, przeciwnie, eksportujesz na Wyspy własne produkty, nie musisz się martwić. Z nami transport towarów do Wielkiej Brytanii jest możliwy również po Brexicie.

Oferujemy także transport międzynarodowy do Norwegii. Drogi Skandynawii i wyzwania związane z przewozem towarów przez Morze Bałtyckie nie mają przed nami tajemnic. Trasa Polska – Norwegia i z powrotem to jedne z najczęściej obieranych kierunków przez naszych kierowców.

W ofercie Stan-Trans znajduje się również transport towarów z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski. Wiemy, że nasz zachodni sąsiad to jednocześnie partner handlowy dla wielu firm i to głównie one korzystają z tej usługi. Ze względu na stosunkowo niewielką odległość, przewóz towarów do Niemiec możemy zorganizować w wyjątkowo krótkim czasie.

W Stan-Trans świadczymy usługi transportu towarów do Wielkiej Brytanii, zapewniając sprawny i bezpieczny przewóz. Nasza firma gwarantuje kompleksowe rozwiązania logistyczne, które obejmują zarówno eksport jak i import z Wielkiej Brytanii i do Wielkiej Brytanii.

Włochy to kolejny kraj, który obejmują nasze usługi transportu międzynarodowego. Dbamy o odpowiednie przygotowanie towaru, dlatego nawet pokonanie wielokilometrowych tras gwarantuje bezpieczeństwo ładunku. Dzięki regularnym aktualizacjom statusu zlecenia, nasi klienci przez cały czas wiedzą, gdzie znajduje się ich przesyłka. Jeśli potrzebujesz zorganizować transport towarów z Włoch lub do Włoch, bez obaw możesz powierzyć to zadanie właśnie nam.

Tym, co wyróżnia firmę Stan-Trans, jest fakt, że za organizacją każdego zlecenia stoi człowiek. Odpowiedzialny i doświadczony spedytor, osobisty opiekun Twojej przesyłki. Szacunkiem i indywidualnym podejściem do każdego zadania zyskujemy zaufanie naszych klientów. Nie ograniczamy się też do stałych kierunków. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Zorganizujemy dla Ciebie transport do Rosji, do Szwajcarii i wielu innych miejsc na mapie. Interesuje Cię transport towarów po Europie do innego kraju niż wymienione? A może chcesz przewieźć towar poza granice UE? Skontaktuj się z nami, a porozmawiamy o szczegółach.

Dlaczego my?

01

Dobra organizacja transportu

Na każde zapytanie odpowiadamy w 45 minut lub szybciej. Jeśli nie mamy możliwości zorganizowania transportu w tak krótkm czasie informujemy o tym i to klient decyduje, czy mamy szukać dalej. Jeżeli sprawa jest pilna, a my nie mamy odpowiedniego samochodu, kierujemy klienta do konkurencji, byle tylko zapewnić transport.
Starannie dobieramy przewoźników. Współpracujemy tylko z tymi, którzy się sprawdzili i są w stanie odpowiednio zabezpieczyć dostawą – chodzi o odpowiednie ubezpieczenie i rzetelność. Dbamy o pełną zgodność z wymaganiami prawnymi i naszymi standardami jakości.
Nawet niespodziewae sytuacje nas nie zaskakują – szybko zorganizujemy każdy transport – bez żadnych kompromisów jakościowych.

02

Informacje na bieżąco

Od momentu przyjęcia zlecenia będziemy Cię informować o każdej zmianie jego statusu. W każdej chwili wiesz, co się dzieje z Twoim transportem i kiedy spodziewać się dostarczenia ładunku. O nic nie musisz się upominać.
Dzięki temu nie musisz tracić czasi i nerwów na wydzwanianie z pytaniem: co się dzieje z moim transportem? Jesteśmy w stałym kontakcie z kierowcą, gotowi na reakcję, gdyby coś się wydarzyło po drodze.
Każdą informację wysyła człowiek – osobisty opiekun Twojej przesyłki. Jest dostępny nawet w nocy, przez cały czas, do momentu dostarczenie ładunku. W każdej chwili możesz się z nim skontaktować – chętnie i z uśmiechem na Twoje pytania.

03

Doprowadzenie wszystkiego do końca

Każda Twoja przesyłka ma dla nas najwyższy priorytet. Co może pójść nie tak? Wszystko, w trakcie transportu liczba problemów może być nieskończona, lecz my nad wszystkim czuwamy! Nikogo nie zostawimy „na lodzie”.
Każde zlecenie transportowe doprowadzamy do końca, gdy dostawa jest na miejscu i wszystkie dokumenty są uporządkowane i oddane.
Słyniemy ze skuteczności i elastyczności. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za Twój transport i robimy wszystko, by bezpiecznie dotarł na czas.

lub napisz

do nas wiadomość