StanTrans

Transport
między lotniskami

Firma Stan-Trans od wielu lat w swojej ofercie posiada:

  • transport towarów z lotniska
  • transport towarów na lotnisko
  • transport między lotniskami

Oferujemy usługę AIR CARGO RFS, czyli transport towarów lotniczych drogą lądową. Obsługujemy wszystkie lotniska w Polsce oraz Europie. Po odbiorze towaru z lotniska, towar zostaje odprawiony i dostarczony do miejsca przeznaczenia.

Transport  między lotniskami

Specjalizujemy się w ekspresowych transportach towarów o wysokiej wartości. Oferujemy transport sprzętu elektronicznego, transport sprzętu informatycznego, transport sprzętu medycznego oraz wszelkich pozostałych towarów wrażliwych lub wymagających szczególnej uwagi.

Nasi pracownicy zostali przeszkoleni z ogólnej świadomości ochrony lotnictwa cywilnego co daje nam uprawnienia do transportu towarów w bezpiecznym łańcuchu dostaw.

Air Cargo RFS, czyli transport towarów lotniczych drogą lądową

Działamy kompleksowo i na terenie całego kontynentu. Obsługujemy wszystkie lotniska w Polsce oraz w Europie, dlatego niezależnie od tego, z którym krajem prowadzisz interesy, będziemy w stanie pomóc. Dbamy o każdy szczegół transportu między lotniskami, zdejmując z naszych klientów ciężar organizacji logistycznej tego typu zadań. Po odbiorze z lotniska towar zostaje odprawiony i dostarczony do miejsca przeznaczenia.

Co pozwala nam realizować usługi transportu air cargo na wysokim poziomie? Przede wszystkim doskonała znajomość przepisów związanych z tego typu spedycją. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani, doświadczeni i stale uzupełniający swoją wiedzę pracownicy. Naszymi atutami są też pojazdy wyposażone w skuteczne systemy bezpieczeństwa oraz przeszkoleni w zakresie bezpieczeństwa kierowcy. Transport air cargo organizujemy przez całą dobę. Stawiamy na komunikację z klientem na wysokim poziomie. Na wstępie pozwala nam to dobrze zrozumieć potrzeby naszych zleceniodawców. Potem, w trakcie realizacji powierzonego nam zadania, przekuwa się w informowanie klienta o kolejnych etapach transportu.

 

Po pierwsze: bezpiecznie

Ta maksyma przyświeca nam od początku działalności. Zdajemy sobie sprawę, że niejednokrotnie powierza nam się bardzo wartościowe towary. Robimy wszystko, by jak najlepiej zaopiekować się przesyłkami naszych klientów. W odpowiedzi na zaufanie, którym się nas obdarza, wdrażamy procedury, które mają zapewnić bezpieczeństwo przewożonym towarom. Nasi pracownicy zostali przeszkoleni z ogólnej świadomości ochrony lotnictwa cywilnego, co daje nam uprawnienia do transportu towarów w bezpiecznym łańcuchu dostaw.

Z tego względu można bez obaw powierzyć nam towary o wysokiej wartości. Specjalizujemy się w ich ekspresowym transporcie, minimalizując czas przewozu w trosce o ich bezpieczeństwo. Oferujemy transport sprzętu elektronicznego, transport sprzętu informatycznego, transport sprzętu medycznego oraz wszelkich pozostałych towarów wrażliwych lub wymagających szczególnej uwagi.

 

Po drugie: na czas

Wiemy, że w transporcie między lotniskami szczególnie liczy się czas. Na szczęście terminowość od początku była na podium wartości, którymi kierujemy się w pracy, dlatego jesteśmy odpowiednią firmą do przewozu Twoich towarów. Branża transportowa wymaga doskonałej organizacji, żeby przewożone produkty trafiły do punktu docelowego w określonym czasie, umówionym w momencie przyjmowania zlecenia od klienta. Znamy się na tym. Od kilkunastu lat z sukcesem podejmujemy wyzwanie relokacji towarów na czas. Co więcej, w rekordowo krótkim czasie odpowiadamy na zapytania ofertowe. W mniej niż 45 minut po zgłoszeniu zapotrzebowania na transport na lotnisko, z lotniska lub między lotniskami skontaktuje się z Tobą przedstawiciel naszego zespołu, z którym będziesz mógł omówić szczegóły zlecenia. Dołącz do grona klientów usatysfakcjonowanych współpracą z firmą Stan-Trans.

Dlaczego my?

01

Dobra organizacja transportu

Na każde zapytanie odpowiadamy w 45 minut lub szybciej. Jeśli nie mamy możliwości zorganizowania transportu w tak krótkm czasie informujemy o tym i to klient decyduje, czy mamy szukać dalej. Jeżeli sprawa jest pilna, a my nie mamy odpowiedniego samochodu, kierujemy klienta do konkurencji, byle tylko zapewnić transport.
Starannie dobieramy przewoźników. Współpracujemy tylko z tymi, którzy się sprawdzili i są w stanie odpowiednio zabezpieczyć dostawą – chodzi o odpowiednie ubezpieczenie i rzetelność. Dbamy o pełną zgodność z wymaganiami prawnymi i naszymi standardami jakości.
Nawet niespodziewae sytuacje nas nie zaskakują – szybko zorganizujemy każdy transport – bez żadnych kompromisów jakościowych.

02

Informacje na bieżąco

Od momentu przyjęcia zlecenia będziemy Cię informować o każdej zmianie jego statusu. W każdej chwili wiesz, co się dzieje z Twoim transportem i kiedy spodziewać się dostarczenia ładunku. O nic nie musisz się upominać.
Dzięki temu nie musisz tracić czasi i nerwów na wydzwanianie z pytaniem: co się dzieje z moim transportem? Jesteśmy w stałym kontakcie z kierowcą, gotowi na reakcję, gdyby coś się wydarzyło po drodze.
Każdą informację wysyła człowiek – osobisty opiekun Twojej przesyłki. Jest dostępny nawet w nocy, przez cały czas, do momentu dostarczenie ładunku. W każdej chwili możesz się z nim skontaktować – chętnie i z uśmiechem na Twoje pytania.

03

Doprowadzenie wszystkiego do końca

Każda Twoja przesyłka ma dla nas najwyższy priorytet. Co może pójść nie tak? Wszystko, w trakcie transportu liczba problemów może być nieskończona, lecz my nad wszystkim czuwamy! Nikogo nie zostawimy „na lodzie”.
Każde zlecenie transportowe doprowadzamy do końca, gdy dostawa jest na miejscu i wszystkie dokumenty są uporządkowane i oddane.
Słyniemy ze skuteczności i elastyczności. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za Twój transport i robimy wszystko, by bezpiecznie dotarł na czas.

lub napisz

do nas wiadomość