StanTrans

Firmę
tworzą ludzie!

Dołącz do najlepszych!

Zostań członkiem kompetentnego, doświadczonego i w 100% zaangażowego zespołu. Nam się naprawdę chce! Jeśli Tobie również, aplikuj! Pomożemy Ci rozwinąć skrzydła.

Dołącz do zespołu Stan-Trans i skorzystaj z dodatkowych korzyści, które oferujemy naszym pracownikom!

Prywatna opieka medyczna

Wszyscy pracownicy firmy Stan-Trans otrzymują pakiet prywatnych usług medycznych, który obejmuje 1640 placówek w całej Polsce.

Język angielski

Nasi pracownicy mają dostęp do bezpłatnych lekcji języka angielskiego.

Imprezy integracyjne

Dobrze wiemy, że zgrany zespół jest bardzo ważny dlatego regularnie organizujemy firmowe imprezy integracyjne, na których wspólnie możemy odetchnąć od pracy.

Owocowe środy

W zdrowym ciele, zdrowy duch! W firmie Stan-Trans wiemy jak ważna jest zdrowa dieta. Chcemy zarazić tym wszystkich naszych pracowników, dlatego w każdą środę czekają na nich w biurze świeże owoce.

ćwiczenia relaksacyjne

Codzienne ćwiczenia relaksacyjne

Praca biurowa wiąże się z długotrwałym przebywaniem w jednej pozycji. Chcąc poprawić komfort pracy naszych pracowników, udostępniliśmy im pokój, w którym wykonują codzienne ćwiczenia rozciągające lub medytują. Można w nim odpocząć od panującego w biurze gwaru, a jednocześnie zadbać o odpowiednie rozluźnienie mięśni.

pokoj relaksu

Pokój relaksu

Nasi pracownicy mają do dyspozycji pokój relaksu, w którym mogą zagrać w billard, piłkarzyki czy darta. Dzięki temu mogą odprężyć się pomiędzy poszczególnymi zadaniami.

pakiet wellbeing

Pakiet wellbeing

Pakiet wellbeing powstał w naszej firmie, aby wpłynąć na pozytywne funkcjonowanie pracowników. Każdy z nich może wybrać dowolne benefity dla siebie w postaci biletów do kina, teatru czy bonu do ulubionego sklepu.

pakiet sportowy

Pakiet sportowy

Doskonale wiemy jak ważna jest aktywność fizyczna, dlatego oferujemy pracowniom możliwość korzystania z wielu obiektów sportowych w dogodnych dla nich lokalizacjach.

Aktualnie poszukujemy

Zobacz dostępne oferty

Spedytor krajowy i międzynarodowy

Kraków

Przedstawiciel handlowy

Kraków

Aplikuj na stanowisko

    Czy chcesz dodać załącznik?