Dołącz do zespołu Stan-Trans i skorzystaj z dodatkowych korzyści, które oferujemy
naszym pracownikom!

ikony na ekranie

Prywatna opieka medyczna


Wszyscy pracownicy firmy Stan-Trans otrzymują pakiet prywatnych usług medycznych, który obejmuje 1640 placówek w całej Polsce. Nasi pracownicy mają gwarantowany, bezpłatny dostęp do 29 specjalistów w ciągu maksymalnie 5 dni. Pakiet obejmuje: dostęp do lekarzy specjalistów, zabiegi pielęgniarskie, zabiegi ogólnolekarskie, zabiegi alergologiczne, zabiegi chirurgiczne, zabiegi ginekologiczne, zabiegi okulistyczne, zabiegi ortopedyczne, zabiegi otolaryngologiczne oraz zabiegi urologiczne. Pakiet obejmuje również bardzo szeroki zakres badań laboratoryjnych, diagnostyki radiologicznej, diagnostyki obrazowej TK i NMR, diagnostyki endoskopowej i ultrasonograficznej, a także wizyty domowe oraz prowadzenie ciąży.

mężczyzna w koszuli

Szkolenia


Firma Stan-Trans zapewnia pracownikom specjalistyczne szkolenia z zakresu zarówno umiejętności twardych jak przepisy prawa, min. Prawo Przewozowe, Konwencja CMR, Czas Pracy Kierowców jak i umiejętności miękkich jak np. techniki sprzedaży, techniki negocjacji, profesjonalna obsługa klienta, biznesowy savoir-vivre. Ponadto, każdy nowozatrudniony pracownik najpierw przechodzi szerokie szkolenie wdrażające, na którym zapoznawany jest ze strategią i polityką jakości firmy, wewnętrznymi procedurami oraz przepisami prawnymi, które regulują naszą branżę.

kobieta na tle flagi

Bezpłatne lekcje języka angielskiego


Nasi pracownicy mają dostęp do bezpłatnych lekcji języka angielskiego. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracownikom dostęp do wiedzy lekcje prowadzone są w siedzibie firmy, zatem nigdzie nie trzeba dojeżdżać.

ludzie

Imprezy integracyjne


Dobrze wiemy, że zgrany zespół jest bardzo ważny dlatego regularnie organizujemy firmowe imprezy integracyjne, na których wspólnie możemy odetchnąć od pracy. Poza pubami i dyskotekami odwiedzamy również kręgielnie czy tor gokartowy, zdarzyło nam się też wspólne karaoke. Masz pomysł na jeszcze inne, wspólne spędzanie czasu? Dołącz do naszego zespołu i podziel się nim z nami, jesteśmy otwarci na wszelkie nowe pomysły!

ludzie na nartach

Wyjazdy integracyjne


Raz w roku całą firmą wyjeżdżamy na weekendowy wyjazd integracyjny do Słowacji, gdzie czeka na nas górska chata, gorące źródła i zapierające dech w piersiach widoki. Tam organizujemy konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami, spędzamy leniwie czas przy grillu czy ognisku. Robimy tam dużo więcej ciekawych rzeczy ale pozostałe z nich to słodka tajemnica uczestników wyprawy. Słowacja to nie jedyne miejsce naszych firmowych wypraw. Od czasu do czasu wyjeżdżamy również na narty i snowboard. Dla niektórych pracowników jest to pierwszy kontakt z nartami czy snowboardem wobec czego otrzymują oni instruktorów, którzy uczą ich jazdy od podstaw. Wrażenia bezcenne a wspólne nabywanie nowych umiejętności jeszcze bardziej integruje nasz zespół.

owoce z plastrach

Słodko – Owocowe Poniedziałki


Wiemy, jak ciężkie są poniedziałki! Na otarcie łez po weekendzie na wszystkich naszych pracowników w poniedziałek rano czekają owoce lub słodkości 🙂

Pracownicy o nas


W firmie Stan-Trans otrzymałem możliwość budowania własnego zespołu, pracy z wysokiej klasy specjalistami oraz wsparcie przełożonych. Z takimi towarzyszami każdy problem to dla nas wyzwanie, które uczy i rozwija.

Michał Myszkowski, Dyrektor oddziału w Gdańsku

W firmie Stan-Trans jestem osobą specjalizująca się w budowaniu długofalowych relacji biznesowych z klientem międzynarodowym. Dzięki fachowej pomocy kolegów oraz ich wieloletniemu doświadczeniuz ogromną pasją realizuję swoje cele.

Adrian Szczodrowski, Koordynator ds. spedycji i transportu

Pracuję w firmie Stan-Trans od 2008 roku. Niezmiennie od tego czasu nie mogę wyjść z podziwu  i radości, że trafiłam na pracodawcę, który mówiąc „firma” nie myśli o sobie tylko o nas wszystkich, który w pracowniku widzi człowieka, który zawsze ma czas na rozmowę, zawsze pomoże kiedy potrzebujemy pomocy i do tego ma świetne poczucie humoru!

Elena Springer, Dyrektor Zarządzający

Jeśli czujesz, że będziesz pasował do naszego zespołu, jesteś osobą pracowitą i ambitną, jeśli masz niespożyte zapasy energii i zapał do pracy to szukamy właśnie Ciebie! Poniżej szczegóły stanowiska, na które aktualnie prowadzimy nabór.

Spedytor krajowy i międzynarodowy

Miejsce pracy: Kraków, Łódź, Gdańsk.


CO BĘDZIESZ ROBIŁ:

 • Planowanie i organizowanie przewozów krajowych i międzynarodowych
 • Kompleksowa obsługa klienta, w tym:
  • – przygotowanie kalkulacji cenowej
  • – ustalanie warunków przeprowadzenia transportu
  • – negocjacja cen
  • – przygotowanie dokumentacji przewozowej
  • – koordynowanie i monitorowanie procesów przewozowych zlecanych przez klientów
  • – bieżące rozwiązywanie problemów dotyczących przewozów
  • – troska o wysoką jakość realizowanych usług przewozowych
 • Zapewnienie klientom profesjonalnych konsultacji w zakresie usług przewozowych
 • Budowanie długofalowych relacji z klientami

CZEGO WYMAGAMY:

 • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
 • Znajomość przepisów z zakresu transportu krajowego i międzynarodowego
 • Samodzielność i odpowiedzialność w powierzonych zadaniach
 • Umiejętność pracy pod presją
 • Zaangażowanie w pracę, chęć rozwoju, inicjatywa, wysokie umiejętności organizacji
 • Znajomości MS Office
 • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

CO JEST MILE WIDZIANE:

 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
 • Znajomość języka niemieckiego, francuskiego oraz włoskiego

CO OFERUJEMY:

 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • Dużą samodzielność
 • Różnorodność: różni klienci, różne tematy – nie będziesz się nudzić!
 • Program wdrożenia przed rozpoczęciem pracy:
  • – szkolenie stanowiskowe
  • – szkolenie z wewnętrznych procedur
  • – szkolenia z przepisów prawa
  • – szkolenie ze standardów obsługi klienta
  • – Biznesowy savoir vivre
 • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji – minimum jedno szkolenie specjalistyczne rocznie
 • Regularne imprezy firmowe (kręgle, dyskoteki, gokarty)
 • Integracyjne wyjazdy zagraniczne (narty, gorące źródła)

Aplikuj na stanowisko

Wyrażam zgodę na otrzymywanie biuletynu i informacji handlowych od Wojciech Staniek, przedsiębiorcy prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Wojciech Staniek STAN-TRANS. Zgadzam się, z tym iż Wojciech Staniek, przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Wojciech Staniek STAN-TRANS może zbierać, wykorzystywać i ujawniać moje dane osobowe, które podałem w tym formularzu, w celu dostarczenia materiałów marketingowych, które zgodziłem się otrzymać. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym czasie (dane są przetwarzane do momentu wycofania zgody). Mam prawo dostępu, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, prawo do sprzeciwu, prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego lub przekazania danych. Administratorem danych Wojciech Staniek, przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Wojciech Staniek STAN-TRANS. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką bezpieczeństwa danych osobowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie biuletynu i informacji handlowych od STAN-TRANS KRAKÓW spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z/s w Krakowie. Zgadzam się, z tym iż STAN-TRANS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może zbierać, wykorzystywać i ujawniać moje dane osobowe, które podałem w tym formularzu, w celu dostarczenia materiałów marketingowych, które zgodziłem się otrzymać. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym czasie (dane są przetwarzane do momentu wycofania zgody). Mam prawo dostępu, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, prawo do sprzeciwu, prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego lub przekazania danych. Administratorem danych STAN-TRANS KRAKÓW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie pod adresem ul. Wąwozowa 34B, 31-752 Kraków. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką bezpieczeństwa danych osobowych.

Pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli w CV!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji, jak również przyszłych rekrutacji prowadzonych przez STAN-TRANS KRAKÓW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie pod adresem ul. Wąwozowa 34B, 31-752 Kraków oraz firmę Wojciech Staniek STAN-TRANS z siedzibą w Krakowie pod adresem ul. Wąwozowa 34B, 31-752 Kraków (zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.).

2003

rok powstania firmy

1000

miesięczna ilość wykonywanych transportów

10 000 000

przejechanych kilometrów

Zapytaj lub zamów on-line


Klienci o nas


 • Firma Stan-Trans Oddział w Łodzi od wielu lat realizuje zamówienia naszej firmy w zakresie transportu Niemcy-Polska. Nasza współpraca układa się bardzo pomyślnie. Głównymi atutami firmy są terminowe doręczenia powierzonych ładunków, kompetentna obsługa i rzetelna informacja na każdym etapie realizacji zlecenia. Nie odnotowaliśmy problemów z dostarczaniem ładunków. Firma Stan-Trans zapewnia fachową obsługę od momentu przyjęcia zlecenia, aż do chwili dostarczenia ładunku. Dzięki naszej współpracy jesteśmy spokojni o terminowy i bezpieczny transport. Według naszej opinii firma Stan-Trans jest partnerem godnym zaufania.

 • Z firmą transportową Stan-Trans współpracujemy już ponad 8 lat i z przyjemnością informujemy, że jest to niezwykle profesjonalny i zaangażowany kooperant, na którego możemy zawsze liczyć. Nasza współpraca dotyczy organizacji transportu materiałów budowlanych oraz domów modułowych. Od początku współpracy został nam przypisany opiekun, który szybko i profesjonalnie reaguje na każde zapytanie dotyczące spedycji krajowej i międzynarodowej.

 • Oferty, które otrzymujemy są kompleksowe i atrakcyjne finansowo. Bardzo ważnym aspektem naszej współpracy jest także elastyczność firmy Stan-Trans w zakresie terminów. Zarówno koordynatorzy jak i kierowcy są bardzo pomocni w całym procesie organizacji transportu, co sprawia, że współpraca z firmą Stan-Trans przebiega bez najmniejszego problemu i w miłej atmosferze. Z całą pewnością będziemy kontynuować podjętą współpracę i z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Stan-Trans jako profesjonalnego, skutecznego i wyjątkowo zaangażowanego partnera.

 • Terminowość, fachowość, a przede wszystkim bezpieczeństwo to zalety z jakimi mamy do czynienia w codziennej współpracy . Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza, którą cechuje zaangażowanie we współpracę oraz staranność zawodowa pozwala nam na podejmowanie się trudnych wyzwań w zakresie realizacji transportów intermodalnych. Pro aktywne podchodzenie do mogących pojawić się problemów to gwarancja na jaką możecie Państwo liczyć podejmując współpracę z firmą STAN-TRANS. Możemy polecić firmę STAN-TRANS jako dobrego i wiarygodnego partnera oferującego wysoki poziom usług.

 • Komunikacja między naszymi firmami przebiega bez zarzutów. Reakcja na nasze zapytania jest natychmiastowa, a firma Stan-Trans dostosowuje się od krótkich terminów zleceń, którymi nie mogą sprostać inne firmy. Firmę Stan-Trans wyróżnia także miła i życzliwa obsługa, kierowcy są często chwaleni przez naszych klientów. Doświadczenie i wysoki poziom umiejętności prezentowanych przez pracowników Stan-Trans pozwala nam z całkowitym przekonaniem polecić tę firmę.

 • Pracowników firmy Stan-Trans cechuje wysoki stopień profesjonalizmu. Jako klient i potencjalny zleceniodawca zleceń przewozu, otrzymujemy bardzo szybko stawki frachtowe potrzebne do kalkulacji cenowych. Oferty cenowe przygotowywane są niezwykle starannie. Pracownicy firmy Stan-Trans zawsze starają się znaleźć odpowiedni samochód na intersującej nas trasie przewozu; zawsze służą radą, pomocą i dobrym rozwiązaniem.

 • Przebieg każdego zlecenia przewozu jest monitorowany aż do samego miejsca rozładunku. Jest to bardzo komfortowa sytuacja dla każdego klienta. Na każde zapytanie o stawkę frachtową lub dostępność auta kończy się wysyłaniem przez nas zlecenia przewozu. Cieszę się, że mamy możliwość współpracy z Osobami, które cechuje wysoka kultura osobista, profesjonalizm, otwarcie na potrzeby klienta i uczciwość.

 • Firmę Stan-Trans Wojciech Staniek charakteryzuje solidność i terminowość realizacji powierzonych zleceń transportowych, jak również wysoki poziom organizacyjny i doskonały kontakt z klientem dzięki czemu świadczone usługi są na wysokim poziomie.
  Z pełną odpowiedzialnością i bez zastrzeżeń możemy polecić firmę Stan-Trans Wojciech Staniek jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług transportowych. Od momentu nawiązania współpracy zlecenia były realizowane sprawnie i solidnie. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania