StanTrans

Wynajem
dźwigów i podnośników

Prowadzimy transport krajowy pojazdem wyposażonym w HDS oraz organizujemy sam załadunek lub rozładunek HDS-em.
Gdzie tu oszczędność czasu i pieniędzy?

Łatwiej jest znaleźć wolny samochód i HDS niż samochód z HDS. Na tym polega nasza usługa.
Zamiast tracić czas na szukanie wolnego samochodu z dźwigiem, my najczęściej
znajdujemy samochód i dźwig.

Wynajem dźwigów i podnośników

Pula samochodów z HDS jest ograniczona, stąd ich usługi są droższe, z powodu mniejszej dostępności. Dzięki zwykłemu transportowi wynajęciu dźwigu na miejscu mocno obniżamy koszty, a więc masz to dużo taniej. Nie tracisz też czasu na czekanie na wolny samochód z HDS.

Dopasowujemy samochód do ładunku, a nie odwrotnie

Od 20 lat działamy

w branży transportowej i posiadamy ogromną bazę sprawdzonych przewoźników,którym ufamy - a oni nam.

Dzięki naszemu doświadczeniu dobierzemy odpowiedni samochód

do ładunku, a nie taki, który akurat jest wolny, ale na przykład droższy.

Przewieziemy nawet drobny ładunek,

który innym się "nie opłaca", bo dla nas każdy klient jest równie ważny.

Wynajem dźwigów i podnośników

Dlaczego my?

01

Dobra organizacja transportu

Na każde zapytanie odpowiadamy w 45 minut lub szybciej. Jeśli nie mamy możliwości zorganizowania transportu w tak krótkm czasie informujemy o tym i to klient decyduje, czy mamy szukać dalej. Jeżeli sprawa jest pilna, a my nie mamy odpowiedniego samochodu, kierujemy klienta do konkurencji, byle tylko zapewnić transport.
Starannie dobieramy przewoźników. Współpracujemy tylko z tymi, którzy się sprawdzili i są w stanie odpowiednio zabezpieczyć dostawą – chodzi o odpowiednie ubezpieczenie i rzetelność. Dbamy o pełną zgodność z wymaganiami prawnymi i naszymi standardami jakości.
Nawet niespodziewae sytuacje nas nie zaskakują – szybko zorganizujemy każdy transport – bez żadnych kompromisów jakościowych.

02

Informacje na bieżąco

Od momentu przyjęcia zlecenia będziemy Cię informować o każdej zmianie jego statusu. W każdej chwili wiesz, co się dzieje z Twoim transportem i kiedy spodziewać się dostarczenia ładunku. O nic nie musisz się upominać.
Dzięki temu nie musisz tracić czasi i nerwów na wydzwanianie z pytaniem: co się dzieje z moim transportem? Jesteśmy w stałym kontakcie z kierowcą, gotowi na reakcję, gdyby coś się wydarzyło po drodze.
Każdą informację wysyła człowiek – osobisty opiekun Twojej przesyłki. Jest dostępny nawet w nocy, przez cały czas, do momentu dostarczenie ładunku. W każdej chwili możesz się z nim skontaktować – chętnie i z uśmiechem na Twoje pytania.

03

Doprowadzenie wszystkiego do końca

Każda Twoja przesyłka ma dla nas najwyższy priorytet. Co może pójść nie tak? Wszystko, w trakcie transportu liczba problemów może być nieskończona, lecz my nad wszystkim czuwamy! Nikogo nie zostawimy „na lodzie”.
Każde zlecenie transportowe doprowadzamy do końca, gdy dostawa jest na miejscu i wszystkie dokumenty są uporządkowane i oddane.
Słyniemy ze skuteczności i elastyczności. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za Twój transport i robimy wszystko, by bezpiecznie dotarł na czas.

lub napisz

do nas wiadomość