StanTrans

Usługi transportowe – poznaj ofertę Stan-Trans

Usługi

01

Transport krajowy

Jeśli interesuje Cię transport krajowy, możesz na nas liczyć! Docieramy do wszystkich miejsc w Polsce. Na każde zlecenie znajdziemy optymalne rozwiązanie – wystarczy, że powiesz nam, co jest dla Ciebie najważniejsze. Jeśli trzeba, zorganizujemy dla Ciebie samochód w ekspresowym tempie. Pilne transporty planujemy od kilku do kilkunastu godzin.

02

Transport międzynarodowy

Zasięg naszych usług to UE oraz Wielka Brytania, Szwajcaria, Norwegia i Rosja. Specjalizujemy się w kursach po Europie Zachodniej oraz Południowej. Nasi spedytorzy zorganizują zarówno transporty całopojazdowe (FTL), jak i częściowe (LTL).

03

Wynajem dźwigów i podnośników

Dla Klientów potrzebujących dodatkowo wykonać załadunek lub rozładunek transportowanych materiałów jesteśmy w stanie wykonać taką usługę z wykorzystaniem dźwigu samochodowego. Skontaktuj się z nami, a ekspert dobierze dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie i maszynę.

04

Transport między lotniskami

Firma Stan-Trans specjalizuje się w transporcie z lotnisk. Nasi pracownicy są przeszkoleni z ogólnej świadomości w zakresie ochrony lotnictwa cywilnego. W trybie ekspresowym przewozimy towary, głównie o wysokiej wartości, które w szybki i bezpieczny sposób muszą znaleźć się u odbiorcy.

05

Transport ekspresowy

Jeśli dostawa towaru jest dla Ciebie pilna, mamy usługę dla Ciebie! Transport dedykowany lub transport z podwójną obsadą kierowców pozwala na dostarczenie towaru w ciągu 24 godzin prawie do każdego miejsca w UE.

06

Transport częściowy (LTL, „w doładunku”)

Jeśli dostawa towaru nie jest pilna, proponujemy transport częściowy. Połączymy Twoją dostawę z innymi, dzięki czemu jej cena będzie niższa. Pamiętaj, że czas dostawy będzie wtedy dłuższy i uzależniony od czasu trwania poszczególnych rozładunków.

Przewóz towarów

Nasza firma oferuje przewozy towarów krajowe i międzynarodowe, dostosowane do potrzeb zamawiającego usługę. Działamy na terenie całej Unii Europejskiej, ale nie tylko. Jesteśmy zaznajomieni z wszelkimi aktualizacjami w zakresie prawa transportowego w Polsce i za granicą. Wszystko po to, aby szybko i legalnie organizować przewozy towarów dla naszych klientów.

W realizacji naszych usług wspiera nas bogato wyposażona flota samochodowa, a także niezawodni kierowcy – specjalnie przeszkoleni, doświadczeni, posiadający wszelkie niezbędne uprawnienia. Nie musisz samodzielnie zastanawiać się nad tym, jakiego środka przewozu towarów potrzebujesz. Wybierzemy go za Ciebie, uwzględniając specyfikę Twojej przesyłki.

Od lat pracujemy na zaufanie naszych zleceniodawców, a oni stale nas nim obdarzają i… nie zawiodą się! Bierzemy pełną odpowiedzialność za translokację Twoich przesyłek. Od czasu powierzenia nam swoich towarów o nic nie musisz się martwić. 

Transport towarów

Jesteśmy specjalistami w zakresie sprawnej i bezpiecznej organizacji transportu towarów dla naszych klientów. Korzystając z naszych usług, dokładnie wiesz, za co płacisz:

  • organizację logistyczną przedsięwzięcia: załatwienie odpowiedniego samochodu, załadunek i rozładunek materiałów;
  • transport drogowy towarów, czyli fizyczne przemieszczenie załadunku z punktu A do punktu B;
  • gwarancję, że Twoja przesyłka trafi do adresata w nienaruszonym stanie;
  • punktualność – pewność transportu towarów na czas;
  • aktualizację statusu zlecenia.

Już w ciągu niecałej godziny odpowiadamy na złożone zapytanie, prezentując konkretną ofertę transportu towarów, uwzględniającą Twoje potrzeby. Zapraszamy do współpracy!

Wyślij zapytanie

i miej to z głowy

Na każde zapytanie odpowiadamy w ciągu 45 minut. Żadne zapytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Napisz i przekonaj się sam!