Poznaj cały wachlarz usług Stan-Trans!

Usługi

01

Transport krajowy

Jeśli interesuje Cię transport krajowy, możesz na nas liczyć! Docieramy do wszystkich miejsc w Polsce. Samochód dla Ciebie zorganizujemy w ekspresowym tempie. Pilne transporty organizujemy od kilku do kilkunastu godzin. Na mniej pilny transport, również znajdziemy optymalne rozwiązanie, wystarczy, że powiesz nam co jest dla Ciebie najważniejsze.

02

Transport międzynarodowy

Zasięg naszych usług to UE oraz Wielka Brytania, Szwajcaria, Norwegia i Rosja. Specjalizujemy się w Europie Zachodniej oraz Południowej. Nasi spedytorzy zorganizują zarówno transporty całopojazdowe (FTL) jak i częściowe (LTL).

03

Wynajem dźwigów i podnośników

Dla Klientów potrzebujących dodatkowo wykonać załadunek lub rozładunek transportowanych materiałów jesteśmy w stanie wykonać taką usługę z wykorzystaniem dźwigu samochodowego. Skontaktuj się z nami a ekspert dobierze dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie i maszynę.

04

Transport między lotniskami

Firma Stan-Trans specjalizuje się w transporcie z lotnisk. Nasi pracownicy są przeszkoleni z ogólnej świadomości w zakresie ochrony lotnictwa cywilnego. W trybie ekspresowym przewozimy towary, głównie o wysokiej wartości, które w szybki i bezpieczny sposób muszą znaleźć się u odbiorcy.

05

Transport ekspresowy

Jeśli dostawa towaru jest dla Ciebie pilna, mamy usługę dla Ciebie! Transport dedykowany lub transport z podwójną obsadą kierowców pozwala na dostarczenie towaru w ciągu 24 godzin prawie do każdego miejsca w UE.

06

Transport częściowy (LTL, „w doładunku”)

Jeśli dostawa towaru nie jest pilna, proponujemy transport częściowy. Połączymy Twoją dostawę z innymi, dzięki czemu cena dostawy będzie niższa. Pamiętaj, że czas dostawy będzie wtedy dłuższy i uzależniony od czasu trwania poszczególnych rozładunków.

Wyślij zapytanie

i miej to z głowy

Na każde zapytanie odpowiadamy w ciągu 45 minut. Żadne zapytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Napisz i przekonaj się sam!