StanTrans

Oferta
transport krajowy

Firma Stan-Trans od 2003 roku zajmuje się transportem krajowym. Przewozimy zarówno ładunki całopojazdowe jak i ładunki częściowe tzw. doładunki.

Transport krajowy realizujemy na terenie całej Polski. Czas realizacji ładunków ekspresowych wynosi maksymalnie 24 godziny. Jeśli zlecisz nam transport rano, może być dostarczony jeszcze tego samego dnia!

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

Transport Krajowy

Transport Warszawa, Transport Poznań, Transport Wrocław, Transport Kraków, Transport Gdańsk, Transport Kielce, Transport Rzeszów, Transport Katowice, Transport Gorzów Wielkopolski, Transport Gdynia, Transport Sopot, Transport Białystok

Krajowy przewóz towarów

Realizujemy usługi transportowe na terenie całej Polski. Wśród najczęściej obieranych przez nas kierunków są takie miasta jak: Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Kielce, Rzeszów, Katowice, Gorzów Wielkopolski, Gdynia, Sopot, Białystok. Dostarczamy też towary do mniejszych miejscowości, zgodnie z życzeniami naszych klientów. Przewozimy zarówno ładunki całopojazdowe (takie, które wypełniają powierzchnię całkowitą samochodu), jak i ładunki częściowe – tzw. doładunki (towar klienta dołączamy do wolnej przestrzeni w samochodzie) . Organizujemy między innymi transport paletowy, pozwalający na wygodną i bezpieczną translokację towarów. Klientom, którym szczególnie zależy na czasie, proponujemy usługę ekspresową, czyli transport krajowy w czasie nieprzekraczającym 24 godzin. Naszą flotę współtworzą zróżnicowane funkcjonalnie i gabarytowo pojazdy, dlatego jesteśmy przygotowani do realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń.

 

Spedycja krajowa

Spedycja to nie tylko transport. To cały szereg czynności związanych z jego organizacją. W firmie Stan-Trans mamy doświadczonych i zaangażowanych w swoje obowiązki spedytorów, którzy każdego dnia pracują na sukces i zadowolenie naszych klientów. Podejmując z nami współpracę w dziedzinie transportu krajowego i spedycji, otrzymujesz indywidualnego konsultanta, który przez cały okres przewozu towarów pozostaje z Tobą w kontakcie. Przyjmie zlecenie, w ciągu maksymalnie 45 minut udzielając odpowiedzi na Twoje zapytanie, wybierze pojazd odpowiedni do Twoich potrzeb, a następnie zorganizuje transport z dbałością o wszystkie detale. W trosce o bezpieczeństwo towarów oraz terminowość dostawy. Służy radą na każdym etapie realizacji zadania, również nocą. Możesz być pewien, że dokładnie poinformujemy Cię o kolejnych pokonywanych odcinkach. Zajmujemy się spedycją krajową mniejszych przesyłek (do transportu wykorzystujemy wówczas mniejsze pojazdy ciężarowe lub busy), a także przewozem towarów wielkogabarytowych (przewozimy towary i ładunki nawet do kilkudziesięciu ton).

 

 

Przewozimy ładunki od 1 kg do 24 ton. Ponadto oferujemy międzynarodowy transport nienormatywny, dzięki czemu możemy przewieźć ładunki nawet do kilkudziesięciu ton.
Proponujemy zarówno transport krajowy do 3,5t jak i transport krajowy powyżej 3,5t.

Transport chłodniczy krajowy

Wiemy, że niektóre towary wymagają zapewnienia im szczególnych warunków transportu, w tym odpowiedniej temperatury. W trosce o jakość i bezpieczeństwo przewożonych produktów oferujemy naszym klientom specjalne samochody:

  • samochód typu chłodnia – pojazd, którego wnętrze zostało dokładnie wyizolowane w celu utrzymania w środku stałych warunków termicznych; idealny do przewozu artykułów spożywczych i roślin; dobrze sprawdza się w długich podróżach;
  • samochód izoterma – wykorzystywany raczej na krótkie i średnie trasy; przewozi się nimi najczęściej żywność o krótkiej dacie przydatności do spożycia, a także leki i wyroby farmaceutyczne.

Przewozimy również środki rolnicze oraz ładunki niebezpieczne. Wszystko, co wymaga kontrolowanych warunków transportu: nie tylko temperatury, ale też wilgotności.

 

Transport dedykowany

Ofertą specjalnie dopasowaną do potrzeb naszych klientów jest transport dedykowany. W ramach tej usługi proponujemy przewóz towarów z punktu A do punktu B, bez doładunków ani rozładunków po drodze. Możesz skorzystać z tej opcji, jeśli chcesz przemieścić szczególnie wartościowe produkty i jeszcze bardziej zminimalizować ryzyko ich uszkodzenia w czasie podróży. W ten sposób można bezpiecznie przewieźć nawet najbardziej wymagający ładunek. Możesz mieć pewność, że odpowiednio zabezpieczymy go do transportu, dbamy także o stosowne ubezpieczenia powierzanych nam przesyłek. Transport dedykowany – jeden załadunek i jeden rozładunek – przebiega też szybciej, bo nie towarzyszą mu dodatkowe (inne niż konieczne, wynikające z prawa) przystanki.

 

Transport zestawy

Żadne zlecenie nie stanowi dla nas problemu, bo jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Na przykład na to, że klient powierzy nam transport krajowy towarów, których łączna objętość znacznie przekracza objętość naczepy. Rozwiązaniem jest wykorzystanie zestawu przestrzennego, czyli połączenie ze sobą samochodu ciężarowego i przyczepy – tak, by ostatecznie uzyskać wariant idealny do wykonania zadania. Konfigurując zestaw przestrzenny, możemy zyskać nawet dwa razy więcej miejsca i zgodnie z przepisami zorganizować taki transport krajowy, jakiego potrzebujesz. Transport z zastosowaniem zestawu jest także korzystny cenowo.

 

Transport maszyn

Nasze pojazdy przystosowane są również do przewozu maszyn. Jeśli potrzebujesz transportu maszyn budowlanych lub przemysłowych, dobrze trafiłeś. Troszczymy się o każdy etap relokacji: od przygotowania ładunku, przez organizację logistyczną jego przewozu, po bieżące informowanie klienta o postępach w realizacji zadania. W naszej ofercie znajduje się transport maszyn ciężkich na Śląsk, czyli jeden z najbardziej uprzemysłowionych regionów w Polsce. Transport koparek to z kolei usługa, którą świadczymy dla firm budowlanych i drogowców. Jak widać, żaden sprzęt nam nie straszny, podejmujemy się przewozu nawet najbardziej wymagających maszyn (budowlanych i nie tylko).

 

Transport maszyn rolniczych

Szczególną grupę maszyn, które przewozimy, stanowią urządzenia rolnicze. Wierzymy, że organizując transport maszyn rolniczych, wkładamy swoją cegiełkę w rozwój rolnictwa w Polsce. Wszystkich, którzy nie dysponują własnymi pojazdami do transportu ciągników rolniczych i innych maszyn, zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Możemy przewozić urządzenia wielkogabarytowe na terenie całego kraju, a także poza nim. Przewóz ciągników rolniczych, przyczep, ładowaczy, rozrzutników, pras, młocarni, opryskiwaczy… – podejmiemy się każdego zadania, a jeśli zależy Ci na czasie, postaramy się wykonać je w mniej niż dobę.

 

Transport z Krakowa, do Krakowa i… nie tylko

Siedziba naszej firmy transportowej mieści się w Krakowie, ale nasze samochody codziennie przemierzają setki kilometrów, aby bezpiecznie i na czas przewieźć powierzony nam ładunek. Z biura koordynujemy pracę naszych kierowców, monitorując ich trasę, reagując na ewentualne trudności i informując klientów o postępie w realizacji zadania. Na potrzebach klientów zależy nam bardziej niż na własnych, dlatego jeżeli z powodów logistycznych (np. niedostępności określonego rodzaju pojazdu) nie możemy zorganizować dla Ciebie pilnego transportu, poprosimy o pomoc konkurencję, byle tylko Twoja przesyłka dotarła na czas. Zapraszamy do współpracy!

Dlaczego my?

01

Dobra organizacja transportu

Na każde zapytanie odpowiadamy w 45 minut lub szybciej. Jeśli nie mamy możliwości zorganizowania transportu w tak krótkm czasie informujemy o tym i to klient decyduje, czy mamy szukać dalej. Jeżeli sprawa jest pilna, a my nie mamy odpowiedniego samochodu, kierujemy klienta do konkurencji, byle tylko zapewnić transport.
Starannie dobieramy przewoźników. Współpracujemy tylko z tymi, którzy się sprawdzili i są w stanie odpowiednio zabezpieczyć dostawą – chodzi o odpowiednie ubezpieczenie i rzetelność. Dbamy o pełną zgodność z wymaganiami prawnymi i naszymi standardami jakości.
Nawet niespodziewae sytuacje nas nie zaskakują – szybko zorganizujemy każdy transport – bez żadnych kompromisów jakościowych.

02

Informacje na bieżąco

Od momentu przyjęcia zlecenia będziemy Cię informować o każdej zmianie jego statusu. W każdej chwili wiesz, co się dzieje z Twoim transportem i kiedy spodziewać się dostarczenia ładunku. O nic nie musisz się upominać.
Dzięki temu nie musisz tracić czasi i nerwów na wydzwanianie z pytaniem: co się dzieje z moim transportem? Jesteśmy w stałym kontakcie z kierowcą, gotowi na reakcję, gdyby coś się wydarzyło po drodze.
Każdą informację wysyła człowiek – osobisty opiekun Twojej przesyłki. Jest dostępny nawet w nocy, przez cały czas, do momentu dostarczenie ładunku. W każdej chwili możesz się z nim skontaktować – chętnie i z uśmiechem na Twoje pytania.

03

Doprowadzenie wszystkiego do końca

Każda Twoja przesyłka ma dla nas najwyższy priorytet. Co może pójść nie tak? Wszystko, w trakcie transportu liczba problemów może być nieskończona, lecz my nad wszystkim czuwamy! Nikogo nie zostawimy „na lodzie”.
Każde zlecenie transportowe doprowadzamy do końca, gdy dostawa jest na miejscu i wszystkie dokumenty są uporządkowane i oddane.
Słyniemy ze skuteczności i elastyczności. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za Twój transport i robimy wszystko, by bezpiecznie dotarł na czas.

lub napisz

do nas wiadomość