Transport częściowy,
transport w doładunku,
transport LTL

Transport częściowy to propozycja dla firm którym bardziej zależy na cenie niż na czasie dostawy. Przesyłki są konsolidowane tzn. kilka mniejszych przesyłek jest łączonych w jeden transport w celu zmniejszenia kosztów transportu.

Transport częściowy, transport w doładunku, transport LTL

Jest do zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj transportu krajowego i międzynarodowego.. Nie wydłuża on znacznie czasu transportu, ponieważ i tak jest on realizowany w ciągu dwóch, maksymalnie czterech dni a czasami nawet pomimo konsolidacji, w ciągu 2 godzin.
(Przy transportach częściowych należy wziąć pod uwagę, że jeśli samochód ma kilka miejsc załadunku i/lub rozładunku, mogą wystąpić zmiany w terminach załadunków i rozładunków, ponieważ transportuje on towary od kilku nadawców, zatem termin realizacji jednego transportu dla jednego nadawcy jest często uzależniony od kilku innych.)

Dlaczego my?

01

Dobra organizacja transportu

Na każde zapytanie odpowiadamy w 45 minut lub szybciej. Jeśli nie mamy możliwości zorganizowania transportu w tak krótkm czasie informujemy o tym i to klient decyduje, czy mamy szukać dalej. Jeżeli sprawa jest pilna, a my nie mamy odpowiedniego samochodu, kierujemy klienta do konkurencji, byle tylko zapewnić transport.
Starannie dobieramy przewoźników. Współpracujemy tylko z tymi, którzy się sprawdzili i są w stanie odpowiednio zabezpieczyć dostawą – chodzi o odpowiednie ubezpieczenie i rzetelność. Dbamy o pełną zgodność z wymaganiami prawnymi i naszymi standardami jakości.
Nawet niespodziewae sytuacje nas nie zaskakują – szybko zorganizujemy każdy transport – bez żadnych kompromisów jakościowych.

02

Informacje na bieżąco

Od momentu przyjęcia zlecenia będziemy Cię informować o każdej zmianie jego statusu. W każdej chwili wiesz, co się dzieje z Twoim transportem i kiedy spodziewać się dostarczenia ładunku. O nic nie musisz się upominać.
Dzięki temu nie musisz tracić czasi i nerwów na wydzwanianie z pytaniem: co się dzieje z moim transportem? Jesteśmy w stałym kontakcie z kierowcą, gotowi na reakcję, gdyby coś się wydarzyło po drodze.
Każdą informację wysyła człowiek – osobisty opiekun Twojej przesyłki. Jest dostępny nawet w nocy, przez cały czas, do momentu dostarczenie ładunku. W każdej chwili możesz się z nim skontaktować – chętnie i z uśmiechem na Twoje pytania.

03

Doprowadzenie wszystkiego do końca

Każda Twoja przesyłka ma dla nas najwyższy priorytet. Co może pójść nie tak? Wszystko, w trakcie transportu liczba problemów może być nieskończona, lecz my nad wszystkim czuwamy! Nikogo nie zostawimy „na lodzie”.
Każde zlecenie transportowe doprowadzamy do końca, gdy dostawa jest na miejscu i wszystkie dokumenty są uporządkowane i oddane.
Słyniemy ze skuteczności i elastyczności. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za Twój transport i robimy wszystko, by bezpiecznie dotarł na czas.

lub napisz

do nas wiadomość