StanTrans

Transport ekspresowy,
transport całopojazdowy

Transport ekspresowy to usługa dedykowana dla klientów wymagających szybkiej i bezpiecznej dostawy.

Podejmujemy się organizacji transportu jeszcze tego samego dnia.
Transport zgłoszony rano, może być dostarczony jeszcze tego samego dnia.
Nie jest to dla nas wyzwaniem a raczej codziennością.

Transport ekspresowy, transport całopojazdowy

Jak działamy?

Transport ekspresowy lub transport dedykowany najczęściej jest realizowany samochodami o ładowności do 3,5t dmc. Jeśli przesyłka jest większa, oczywiście ekspresowa dostawa jest możliwa, transport realizowany jest wówczas przez dwóch kierowców.

Przesyłki na już to dla nas norma, nie obawiaj się zadzwonić do nas z transportem na wczoraj.

StanTrans

Transport ekspresowy po Polsce

StanTrans

Transport ekspresowy z Niemiec 

Transport ekspresowy do Niemiec

StanTrans

Transport ekspresowy z Włoch 

Transport ekspresowy do Włoch

StanTrans

Transport ekspresowy z Francji 

Transport ekspresowy do Francji

StanTrans

Transport ekspresowy z Holandii 

Transport ekspresowy do Holandii

StanTrans

Transport ekspresowy z Belgii 

Transport ekspresowy do Belgii

Dlaczego my?

01

Dobra organizacja transportu

Na każde zapytanie odpowiadamy w 45 minut lub szybciej. Jeśli nie mamy możliwości zorganizowania transportu w tak krótkm czasie informujemy o tym i to klient decyduje, czy mamy szukać dalej. Jeżeli sprawa jest pilna, a my nie mamy odpowiedniego samochodu, kierujemy klienta do konkurencji, byle tylko zapewnić transport.
Starannie dobieramy przewoźników. Współpracujemy tylko z tymi, którzy się sprawdzili i są w stanie odpowiednio zabezpieczyć dostawą – chodzi o odpowiednie ubezpieczenie i rzetelność. Dbamy o pełną zgodność z wymaganiami prawnymi i naszymi standardami jakości.
Nawet niespodziewae sytuacje nas nie zaskakują – szybko zorganizujemy każdy transport – bez żadnych kompromisów jakościowych.

02

Informacje na bieżąco

Od momentu przyjęcia zlecenia będziemy Cię informować o każdej zmianie jego statusu. W każdej chwili wiesz, co się dzieje z Twoim transportem i kiedy spodziewać się dostarczenia ładunku. O nic nie musisz się upominać.
Dzięki temu nie musisz tracić czasi i nerwów na wydzwanianie z pytaniem: co się dzieje z moim transportem? Jesteśmy w stałym kontakcie z kierowcą, gotowi na reakcję, gdyby coś się wydarzyło po drodze.
Każdą informację wysyła człowiek – osobisty opiekun Twojej przesyłki. Jest dostępny nawet w nocy, przez cały czas, do momentu dostarczenie ładunku. W każdej chwili możesz się z nim skontaktować – chętnie i z uśmiechem na Twoje pytania.

03

Doprowadzenie wszystkiego do końca

Każda Twoja przesyłka ma dla nas najwyższy priorytet. Co może pójść nie tak? Wszystko, w trakcie transportu liczba problemów może być nieskończona, lecz my nad wszystkim czuwamy! Nikogo nie zostawimy „na lodzie”.
Każde zlecenie transportowe doprowadzamy do końca, gdy dostawa jest na miejscu i wszystkie dokumenty są uporządkowane i oddane.
Słyniemy ze skuteczności i elastyczności. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za Twój transport i robimy wszystko, by bezpiecznie dotarł na czas.

lub napisz

do nas wiadomość