StanTrans

Wygrywaj wyścig z czasem!

O Stan Trans

Z nami nie musisz co chwila patrzeć na zegarek.

Gdy się podejmujemy przewozu, transport dotrze na czas na miejsce, choćby nie wiem, co się działo po drodze. Dlatego nie jesteśmy najtańsi, a klienci mówią, że jesteśmy najbardziej solidni. Niczego nie ukrywamy, dlatego zachęcamy do poznania nas bliżej.

Od momentu przyjęcia zlecenia o nic nie musisz się martwić!

Naszą misją jest doprowadzenie każdego transportu do celu i na czas. Bierzemy to na siebie z pełnym zaangażowaniem. Dzięki temu masz jedno zmartwienie mniej i możesz spokojnie zająć się innymi sprawami.

 

Na czym opieramy realizację swojej misji?

Informacja

Zaangażowanie

Elastyczność

Komunikacja

Opieka

Solidność

Otwierając firmę, chciałem „zdjąć”

z klientów wszystkie zmartwienia,

związane z transportem.

Moim celem było sprawienie, by klient poczuł, że skoro zlecił transport właśnie nam, to o nic więcej nie musi się martwić. Tak powstało hasło „Safely & On Time”. Towary naszych klientów mają dojechać bezpiecznie i na czas, a klienci dzięki naszemu zaangażowaniu mają mieć poczucie bezpieczeństwa, że towar jest w dobrych rękach.

Tym kierowałem się tworząc Stan-Trans i po dziś dzień kierujemy się tym z całym moim zespołem.

Wojciech Staniek - firma Stan-Trans

Zorganizujemy dowolny

transport w 45 minut

lub krócej

Nasz pracownik szybko przygotuje konkretną propozycję, a po jej akceptacji osobiście dopilnuje, by nic nie przeszkodziło w dostawie na umówiony czas.

Nagłe zlecenia nas nie zaskakują, bo jesteśmy dobrze przygotowani.

Jakość, to nie przypadek

Solidna firma to solidne fundamenty. Aby świadczyć usługi dobrej jakości, procesy powinny być jasno określone a każdy powinien znać swoje obowiązki, dlatego już w 2012 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością wg ISO 9001:2015. Jesteśmy również przedsiębiorstwem, któremu nie jest obojętne środowisko, w którym żyjemy. Dlatego wdrożyliśmy System Zarządzania Środowiskowego, dzięki któremu mamy pełną kontrolę nad aspektami, które mogą na niego oddziaływać.

firma transportowa

Polityka jakości

Uzyskany przez nas certyfikat ISO 9001 jest dowodem na to, że wszystkie procesy realizowane w naszej firmie nastawione są na osiągnięcie najwyższej jakości obsługi klientów.

Zobacz politykę
transport towarów

Polityka środowiska

Wdrożenie ISO 14001:2015 miało dodatkowy wpływ na poprawę funkcjonowania naszej firmy, między innymi poprzez zmniejszanie ilości odpadów, zmniejszenie zużycia surowców i mediów.

Zobacz politykę

Skorzystaj

z szybkiej wyceny

Skontaktuj się z naszymi sprzedawcami - otrzymasz oferte w 45 minut!

Możesz także

wysłać nam zapytanie ofertowe