Gotowy formularz zapytania o transport krajowy i międzynarodowy – pobierz wzór

Gotowy formularz zapytania o transport krajowy i międzynarodowy - pobierz wzór

Chcesz dowiedzieć się, jak wycenimy Twoje zlecenie transportowe? Zastanawiasz się, które dane trzeba zgromadzić do sporządzenia umowy przewozu? Skorzystaj z gotowego formularza zapytania o transport krajowy i międzynarodowy, a następnie przyślij go do nas.

Wybór rzetelnej firmy transportowej to pierwszy krok do bezproblemowego dostarczenia Twojej przesyłki pod wskazany adres. Podjęcie decyzji co do tego, kto będzie przewoził towar, opiera się na kilku istotnych aspektach. 

Co wpływa na wybór konkretnej firmy transportowej?

Istnieją elementy, które pomagają podjąć decyzję, że to właśnie dana firma będzie odpowiedzialna za przewóz towaru. Wśród cech branych pod uwagę przez klientów znajduje się niewątpliwie zaangażowanie ze strony zespołu firmy transportowej i komunikatywność. To pozwala doprecyzować na wstępie wszystkie warunki danego zlecenia tak, aby żadna ze stron nie miała jakichkolwiek wątpliwości związanych z logistyką danego przedsięwzięcia. Klarowny przekaz informacyjny w przygotowaniu zlecenia transportowego jest bardzo ważny. Klient powinien od razu wiedzieć, które czynniki składają się na strukturę kosztów, jaki jest zakres obowiązków firmy oraz czego można się spodziewać po danej współpracy.

Elastyczność firmy przewozowej to kolejny ważny element. Kiedy wiadomo już, jakie oczekiwania płyną ze strony klienta, można dopasować do nich konkretną ofertę, nieraz szytą na miarę danego przypadku. 

Walorem firmy transportowej jest też otoczenie zleceniodawcy kompleksową opieką tak, aby żadne niepotrzebne kwestie nie zaprzątały jego głowy oraz żeby miał on pewność, że przewóz będzie wykonany solidnie i zgodnie z harmonogramem. Profesjonalizm osób wykonujących swoje zadania na każdym etapie współpracy z klientem jest na wagę złota. Dla niektórych ważnym aspektem działalności firmy transportowej może okazać się także jej dbałość o środowisko naturalne oraz to, czy firma posiada odpowiednie certyfikaty świadczące o wysokiej jakości wykonywanych usług.

Misja firmy Stan-Trans zdecydowanie wpisuje się w obszar wymienionych cech przyciągających uwagę klientów. W swojej ofercie proponujemy kompleksową obsługę zleceń zarówno w obszarze transportu krajowego, jak i międzynarodowego.

Zorganizujemy dowolny

transport w 45 minut

lub krócej

Nasz pracownik szybko przygotuje konkretną propozycję, a po jej akceptacji osobiście dopilnuje, by nic nie przeszkodziło w dostawie na umówiony czas.

Nagłe zlecenia nas nie zaskakują, bo jesteśmy dobrze przygotowani.

Transport krajowy

Od prawie dwóch dekad działamy w sektorze transportu krajowego. Podejmujemy się zleceń w całej Polsce i realizujemy je nawet do 24 godzin (transport ekspresowy). Nieważne, czy potrzebujesz przewiezienia dużego towaru, czy przesyłki zajmującej niewiele miejsca. W Stan-Trans załatwisz każdy z tych przewozów. W pierwszym przypadku zaoferujemy Ci transport całopojazdowy, mniejsze gabaryty natomiast staną się częścią (doładunkiem) innego transportu. W ramach przejazdu krajowego nie będzie też problemu z przewozem przedmiotów o znacznej wartości. Jeżeli potrzebujesz, by przewożony produkt miał wyłącznie jeden załadunek i jeden rozładunek (już w miejscu docelowym), to w takiej sytuacji zaproponujemy Ci skorzystanie z transportu dedykowanego. 

Flota firmy Stan-Trans posiada dostęp do różnych pojazdów, w tym specjalnych samochodów chłodniczych czy izoterm, w których bezpiecznie przewozimy artykuły spożywcze, rośliny czy farmaceutyki. Szeroka gama możliwości umożliwia nam też przewożenie maszyn – budowlanych, przemysłowych, jak również rolniczych. 

Transport międzynarodowy

Jesteśmy w stanie zorganizować Ci transport na terenie Europy, ale i poza jej granicami. Zwykle ładunki, które transportujemy mieszczą się w przedziale 1 kg – 24 t, ale nie oznacza to, że nie uda się przewieźć ładunku powyżej tego pułapu. W Stan-Trans zajmiemy się także nienormatywnym transportem międzynarodowym. Podobnie jak w transporcie krajowym, tak i tutaj masz szansę wyboru transportu ekspresowego czy dedykowanego 

Potrzebujesz zorganizować transport krajowy lub międzynarodowy? W takim razie…

Wypełnij gotowy formularz!

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy gotowy wzór formularza zapytania o zlecenie transportowe. Posiada on wszystkie niezbędne dane, które pozwolą nam stworzyć wycenę dla Twojego transportu. Na jego podstawie będziemy również mogli sporządzić umowę przewozu. Wypełnienie przygotowanego przez nas formularza ułatwi nam cały proces komunikacyjny. 

Formularz zapytania o transport krajowy i międzynarodowy możesz pobrać w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej. Ta druga przyda się w szczególności przy okazji planowania przewozu poza granice naszego kraju. Wśród informacji, które dobrze będzie uzupełnić, znajdziesz dane kontaktowe zleceniodawcy, ale i szczegóły organizacyjne dotyczące załadunku i rozładunku Twojego towaru. Ważną częścią zapytania jest specyfikacja przewożonego towaru – jego rodzaj, ilość, wymiary, waga, wartość, a także sposoby załadunku i rozładunku oraz wymagany środek transportu. Oczywiście jest też miejsce na dodatkowe uwagi i specjalne instrukcje dotyczące np. zabezpieczenia towaru.

Skorzystaj

z szybkiej wyceny

Skontaktuj się z naszymi sprzedawcami - otrzymasz oferte w 45 minut!

Taki formularz zawiera również dane kontaktowe odnoszące się do zleceniobiorcy, czyli w naszym przypadku do firmy Stan-Trans. Rubryki na końcu formularza są przeznaczone na wpisanie ustalonej ceny takiego transportu oraz wybranego terminu płatności.

Jeśli zastanawiasz się nad tym, co powinno być wpisane w konkretnej rubryce, skontaktuj się z nami! Nasi konsultanci z chęcią udzielą Ci wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania.

Sprawdź

pozostałe wpisy

Jak organizowane są spedycje transportowe?

We współczesnej rzeczywistości, w której granice państw stają się coraz łatwiejsze do przekraczania, ważną rolę odgrywa logistyka. Spedycja transportowa jest podstawą tej branży i zapewnia sprawny przepływ towarów na całym […]

07/05/2024 - StanTrans_Admin

Jakie są kluczowe kwestie bezpieczeństwa w transporcie maszyn?

W firmie Stan-Trans jedną z usług w ramach transportu krajowego czy zagranicznego, jaką wykonujemy, jest transport maszyn. To dość skomplikowany proces, który wymaga szczególnej uwagi i planowania. Bezpieczeństwo jest priorytetem […]

30/04/2024 - StanTrans_Admin

drogowy transport towarów z Francji Transport na trasie Francja-Polska ‒ najważniejsze informacje

Francja, jako jeden z krajów Unii Europejskiej, wciąż znajduje się w czołówce destynacji, z którymi Polska prowadzi ożywioną relację transportową. Statystyki z rynku gospodarczego pokazują, że Francja jest naszym ważnym […]

23/04/2024 - StanTrans_Admin

Jakie są kluczowe zalety współpracy z profesjonalnym spedytorem w zakresie dostaw międzynarodowych?

W dzisiejszym, globalnym świecie, gdzie granice handlowe są coraz bardziej otwarte, transport międzynarodowy stał się niezwykle istotną gałęzią gospodarek wielu krajów. Firmy z różnych obszarów szukają sposobów na optymalizację swoich […]

09/04/2024 - StanTrans_Admin