Informacje o ładunku


Rodzaj opakowania

Wymiary przesyłki

Sposób załadunku

Sposób rozładunku

Dodatkowe wymagania

Uwagi:


Dane klienta


Wyrażam zgodę na otrzymywanie biuletynu i informacji handlowych od Wojciech Staniek, przedsiębiorcy prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Wojciech Staniek STAN-TRANS. Zgadzam się, z tym iż Wojciech Staniek, przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Wojciech Staniek STAN-TRANS może zbierać, wykorzystywać i ujawniać moje dane osobowe, które podałem w tym formularzu, w celu dostarczenia materiałów marketingowych, które zgodziłem się otrzymać. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym czasie (dane są przetwarzane do momentu wycofania zgody). Mam prawo dostępu, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, prawo do sprzeciwu, prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego lub przekazania danych. Administratorem danych Wojciech Staniek, przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Wojciech Staniek STAN-TRANS. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką bezpieczeństwa danych osobowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie biuletynu i informacji handlowych od STAN-TRANS KRAKÓW spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z/s w Krakowie. Zgadzam się, z tym iż STAN-TRANS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może zbierać, wykorzystywać i ujawniać moje dane osobowe, które podałem w tym formularzu, w celu dostarczenia materiałów marketingowych, które zgodziłem się otrzymać. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym czasie (dane są przetwarzane do momentu wycofania zgody). Mam prawo dostępu, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, prawo do sprzeciwu, prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego lub przekazania danych. Administratorem danych STAN-TRANS KRAKÓW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie pod adresem ul. Wąwozowa 34B, 31-752 Kraków. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką bezpieczeństwa danych osobowych.

*-pola wymagane
Wiadomość została wysłana, dziękujemy Sprawdź czy wszystkie pola zostały poprawnie uzupełnione oraz zaznacz reCaptch`e

Zapytaj lub zamów on-line


Klienci o nas


  • Firma Stan-Trans Oddział w Łodzi od wielu lat realizuje zamówienia naszej firmy w zakresie transportu Niemcy-Polska. Nasza współpraca układa się bardzo pomyślnie. Głównymi atutami firmy są terminowe doręczenia powierzonych ładunków, kompetentna obsługa i rzetelna informacja na każdym etapie realizacji zlecenia. Nie odnotowaliśmy problemów z dostarczaniem ładunków. Firma Stan-Trans zapewnia fachową obsługę od momentu przyjęcia zlecenia, aż do chwili dostarczenia ładunku. Dzięki naszej współpracy jesteśmy spokojni o terminowy i bezpieczny transport. Według naszej opinii firma Stan-Trans jest partnerem godnym zaufania.

  • Z firmą transportową Stan-Trans współpracujemy już ponad 8 lat i z przyjemnością informujemy, że jest to niezwykle profesjonalny i zaangażowany kooperant, na którego możemy zawsze liczyć. Nasza współpraca dotyczy organizacji transportu materiałów budowlanych oraz domów modułowych. Od początku współpracy został nam przypisany opiekun, który szybko i profesjonalnie reaguje na każde zapytanie dotyczące spedycji krajowej i międzynarodowej.

  • Oferty, które otrzymujemy są kompleksowe i atrakcyjne finansowo. Bardzo ważnym aspektem naszej współpracy jest także elastyczność firmy Stan-Trans w zakresie terminów. Zarówno koordynatorzy jak i kierowcy są bardzo pomocni w całym procesie organizacji transportu, co sprawia, że współpraca z firmą Stan-Trans przebiega bez najmniejszego problemu i w miłej atmosferze. Z całą pewnością będziemy kontynuować podjętą współpracę i z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Stan-Trans jako profesjonalnego, skutecznego i wyjątkowo zaangażowanego partnera.

  • Terminowość, fachowość, a przede wszystkim bezpieczeństwo to zalety z jakimi mamy do czynienia w codziennej współpracy . Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza, którą cechuje zaangażowanie we współpracę oraz staranność zawodowa pozwala nam na podejmowanie się trudnych wyzwań w zakresie realizacji transportów intermodalnych. Pro aktywne podchodzenie do mogących pojawić się problemów to gwarancja na jaką możecie Państwo liczyć podejmując współpracę z firmą STAN-TRANS. Możemy polecić firmę STAN-TRANS jako dobrego i wiarygodnego partnera oferującego wysoki poziom usług.

  • Komunikacja między naszymi firmami przebiega bez zarzutów. Reakcja na nasze zapytania jest natychmiastowa, a firma Stan-Trans dostosowuje się od krótkich terminów zleceń, którymi nie mogą sprostać inne firmy. Firmę Stan-Trans wyróżnia także miła i życzliwa obsługa, kierowcy są często chwaleni przez naszych klientów. Doświadczenie i wysoki poziom umiejętności prezentowanych przez pracowników Stan-Trans pozwala nam z całkowitym przekonaniem polecić tę firmę.

  • Pracowników firmy Stan-Trans cechuje wysoki stopień profesjonalizmu. Jako klient i potencjalny zleceniodawca zleceń przewozu, otrzymujemy bardzo szybko stawki frachtowe potrzebne do kalkulacji cenowych. Oferty cenowe przygotowywane są niezwykle starannie. Pracownicy firmy Stan-Trans zawsze starają się znaleźć odpowiedni samochód na intersującej nas trasie przewozu; zawsze służą radą, pomocą i dobrym rozwiązaniem.

  • Przebieg każdego zlecenia przewozu jest monitorowany aż do samego miejsca rozładunku. Jest to bardzo komfortowa sytuacja dla każdego klienta. Na każde zapytanie o stawkę frachtową lub dostępność auta kończy się wysyłaniem przez nas zlecenia przewozu. Cieszę się, że mamy możliwość współpracy z Osobami, które cechuje wysoka kultura osobista, profesjonalizm, otwarcie na potrzeby klienta i uczciwość.

  • Firmę Stan-Trans Wojciech Staniek charakteryzuje solidność i terminowość realizacji powierzonych zleceń transportowych, jak również wysoki poziom organizacyjny i doskonały kontakt z klientem dzięki czemu świadczone usługi są na wysokim poziomie.
    Z pełną odpowiedzialnością i bez zastrzeżeń możemy polecić firmę Stan-Trans Wojciech Staniek jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług transportowych. Od momentu nawiązania współpracy zlecenia były realizowane sprawnie i solidnie. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania